ActionTeam Acrobatic Basketball Show Team;

Akrobatik smaç gösteri ekibidir. 13 yıl önce kurulmuş olup, tamamen bilinçli çalışmalarla her gün kendini daha da geliştiren ve yenileyen bir takımdır. Yaptığımız showlar, insanların ilgisini çekerek, sporun sadece performans yönünü değil, show yönünüde göstermektir. Gösterilerimiz müzik ve dans eşliğinde seyircilerinde katıldığı heyecanın bir an bile eksik olmadığı atmosferde gerçekleşir.

Ekibimiz bugüne kadar yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yüzlerce gösteri gerçekleştirmiştir.

Akrobatik smaç gösterisi:

Mini trambolin yardımı ile yapılan bir dizi akrobatik hareket sonucunda, potaya smaç vurulmasıdır. Belirli bir koreografiye göre yapılır. Paslaşmalar, saltolar ve uzun sıçrayışlar ile değişik kombinasyonlar oluşturulur. Tüm kombinasyonlar genellikle smaç ile biter. Smac gösterimizle birlikte, yer akrobasisi ve break dance hareketlerinide dahil ederek gosterimizi daha eğlenceli hale getirmekteyiz. ActionTeam Acrobatic Basketball Show Team, bu alanda zorluk derecesi yüksek ve tehlikeli hareketleri yapabilme becerisi ile, dünyada birkaç gösteri takımının yapabildiği akrobatik smaç hareketlerini gösterilerine dahil etmiştir.

ULAŞIM VE MALZEME

  • ActionTeam Acrobatic Basketball Show ekibi uluşamını kendi sağlayabilmektedir.
  • İsteğe bağlı olarak taşıma işlemini firma üslenebilir.
  • Gösteri için gerelki tüm malzemeler tarafımızdan temin edilir.
  • Montaj ve kurulum işlemlerini kendimiz yapmaktayız.
  • Gösteri alanında pota mevcut ise, firmanın talebi doğrultusunda kullanılabilir.
  • İdeal bir gösteri için gerekli alan ölçüleri yandaki çizimde belirtilmiştir.
  • Gösteri alanındaki zeminin ne olduğu önemli değildir, düz olması yeterlidir.

KIYAFET

- Ekibimizin kendi kıyafetleri mevcuttur fakat talep edilirse organizasyon tarafından sunulan kıyafetler de kullanılabilir.